Co zrobić, żeby zachęcić dziecko do wspólnej zabawy i chociaż na chwilę oderwać od ekranu komputera? Baw się razem z nim przy grach rodzinnych. Mogą to  być tak dobrze znane gry planszowe, przy których miło spędzicie czas podczas długich jesiennych i zimowych wieczorów. Wspólna zabawa przy grach dla dzieci sprzyja również nawiązywaniu i zacieśnianiu relacji. Sprawdź, jak gry zręcznościowe wyrabiają w dziecku refleks oraz ćwiczą jego pamięć. Nie ma jak wspólna gra „kości” oraz „bierki”.

Nauka z grami rodzinnymi

Przyjemne z pożytecznym? To szeroka oferta gier edukacyjnych, czyli np. gra Alexander Mini Quiz o Świecie lub Alexander Mini Tangram – Gra i Zabawka Edukacyjna. Dziecko nie tylko będzie doskonale się bawić, ale także nauczy się poznawać otaczający świat. Spraw, by Twoje dziecko razem z Tobą poznało tajniki biznesu lub alfabet. Oferta gier rodzinnych – zobacz https://zabawkitotu.pl/gry.

Karty nie tylko dla dorosłych

Relaksująca gra? Skorzystaj z szerokiej oferty gier karcianych, które nie będą wcale hazardem. Gry towarzyskie na pewno pomogą najmłodszym w integracji i będą stanowić doskonałą wspólną zabawę. Najlepsze gry logiczne znajdziesz w sklepie internetowym z zabawkami zabawkitotu.pl oraz w sklepach stacjonarnych Świat Zabawek. Producenci tacy jak Alexander, Clementoni, Czuczu, Hasbro oferują szeroki asortyment gier strategicznych dla całej rodziny.