Dzieci uwielbiają wymyślać coraz to nowe historie związane z samochodzikami, autkami, a także tworzyć wyścigi i tory przeszkód. Pozwól im uwolnić wszystkie pomysły i podaruj autka, samochody i pojazdy dla dzieci, które świetnie uzupełnią ich kolekcję. W naszym sklepie Zabawkitotu.pl znajdziesz każdego rodzaju pojazdy dla dzieci, zarówno jeżdżące, pływające, latające jak i modele na zdalne sterownie. Oferujemy także super akcesoria do nich, jak garaże, resoraki, tory i bazy, a także modele do samodzielnego sklejania.

Wszystkie pojazdy w miniaturce

Nasza bogata oferta zawiera m.in. klasyczne samochodziki, autka, statki, samoloty, wyścigówki, wozy strażackie, wozy policyjne, karetki, traktory i maszyny rolnicze, ciężarówki, śmieciarki, dźwigi, monster trucki, betoniarki, lawety, pociągi, tramwaje, wywrotki, dźwigi i wiele więcej, dzięki czemu dziecko może odkrywać świat pojazdów na realnych przykładach i mieć nieskończenie wiele zabawy.

Najlepsze marki i bohaterowie

Znajdziesz i nas popularne i lubiane marki jak Carrera Toys, Chicco, Clementoni, Cobi, Dickie, EPEE, Hasbro, Mattel, Simba, Smoby, TM Toys. Są u nas także ulubieni bohaterowie z bajek! Zygzak McQueen, Cruz Raminez, Jackson Storm, Strażak Sam, Bob Budowniczy i wielu innych.

Samochody i pojazdy dla dzieci znajdziesz w naszym sklepie internetowym Zabawkitotu.pl lub w jednym z naszych sklepów stacjonarnych Świat Zabawek. Zobacz, gdzie jest najbliższy Ciebie sklep -> Sklepy z zabawkami Świat Zabawek – lokalizacje. Zapewnij dziecku jak najwięcej frajdy i wybierz spośród naszej szerokiej oferty!