Unikalne i niepowtarzalne wnętrza możemy osiągnąć poprzez zastosowanie orientalnego drewna w meblach lub dywanu z ciekawym wzorem. Możemy również zainwestować w naklejki na ścianę, które upiększą wnętrze i uczynią je wyjątkowym. Zwłaszcza jeśli chodzi o pokój dziecięcy.

Wśród tapet dziecięcych znaleźć możemy piękne printy w pastelowych odcieniach, motywy naturalne, maszyny, pojazdy i postaci z bajek. Dzięki tapetom wprowadzamy nie tylko piękne wzory i kolory ale także ciekawe, załamujące światło faktury.

Kiedy mamy niewielki kawałek ściany do zaaranżowania i dosyć małe pomieszczenie, warto rozważyć kupienie naklejek wielkoformatowych. Jest to doskonały kompromis, kiedy marzy nam się wizerunek jakiejś postaci, ale nie mamy odpowiedniej ilości powierzchni do montażu fototapety. W każdym opakowaniu zestawu naklejek wielkoformatowych Walltastic znajdziemy 3 arkusze naklejek, w tym jedną która ma wysokość około 120 cm, dwie personalizowane naklejki na drzwi i wiele naklejek tematycznych. Łatwość naklejania i odklejania jest kolejnym atutem tych barwnych naklejek.
Atrakcyjność ścian pomieszczenia wzrośnie również gdy zastosujemy dekorację naścienną 3D. W serii Walltastic znajdziemy wiele fascynujących i niepowtarzalnych naklejek, które przekształcą każdy pokój gier, pokój dziecka lub pokój zabaw w niesamowite miejsce spotkań i zabawy. W zestawie 3D Pop Out Walltastic znajdziemy tło o wymiarach 1,2 x 1,5 m składające się z trzech paneli. Dodatkowo w opakowaniu znajdziemy 8 arkuszy elementów 3D, które możemy nakleić na wyznaczone do tego miejsca na powierzchni załączonego tła. Całość utrzyma się doskonale na załączonej do opakowania taśmie dwustronnej.

Zastosowanie tapet i naklejek jest ciekawym rozwiązaniem, które może w łatwy i szybki sposób zmienić wystrój wnętrza nie angażując zanadto środków pieniężnych.