Modele dla dzieci, organizacja wyścigów i parkingi, gdzie autka spędzają noc gdy się nimi nie bawimy, to gratka nie tylko dla najmłodszych ale również starszych dzieci i ich rodziców. Czas wolny, spędzony na sklejaniu modeli i zabawę super garażami może jeszcze bardziej zacieśnić więzi jakie łączą rodziców z ich pociechami.

Modele dla dzieci – sposób na nudę

W chwilach, gdy nasz dom staje się dla nas głównym miejscem wspólnego spędzania czasu, musimy liczyć się ze zjawiskiem, które nie jest lubiane szczególnie przez dzieci – nudą. Na nudę są sposoby. Warto, nawet z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka, sprawić swojej pociesze prezent, by na kuchennym stole lub podłodze w salonie znalazły się ogromne tory z autkami lub superparkingi z ulicami, które pomieszczą całą kolekcję autek i resoraków.

Wyścig, wyścig

Tory wyścigowe nie stanowią nowości, ale pojawiające się co chwilę tory wyścigowe z zakrętami powodującymi kraksy pomogą w rozbudowaniu dotychczasowych powierzchni wyścigowych. Sprawi to, że rozgrywki w gronie rodzinnym lub przyjaciół będzie jeszcze bardziej emocjonujący i ciekawy.

Coś na wyciszenie

Dla wszystkich dzieci, które po wesołej, pełnej akcji zabawie lubią się wyciszyć, polecamy składanie i sklejanie modeli. Jest to o tyle fascynujące zajęcie, że poza tworzeniem trójwymiarowych modeli możemy wykształcić w dziecku cierpliwość i dokładność, tak bardzo potrzebne w szkole i w dorosłym życiu.